- HP

Цена
€114 12 / 223 20 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | HP LaserJet Pro P1102 / M1132 MFP |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 1600 pages |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Black |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | LaserJet Consumables |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Подкатегория | LaserJet Consumables |
| Тегло | 0.78кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 1600 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Pro M201 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Pro MFP M225 |
| OEM код | CE285A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 45 |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.78кг |
Оригинален тонер касета HP 85A Black LaserJet (CE285A) – Надежден и качествен печат
Постигнете ясен, остър черен текст и постоянно качество на печат с оригиналната тонер касета HP 85A. Проектирана за работа с HP LaserJet принтери, тази касета осигурява надеждна производителност и професионални резултати всеки път.
Ключови Предимства
- Оригинално качество HP — Създадена за безупречна работа с HP принтери за надежден и висококачествен печат.
- Постоянни резултати — Произвежда остър черен текст и графики страница след страница.
- Лесен монтаж — Проста и чиста подмяна на касетата, която ви връща към работа бързо.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (страници) | 1 600 страници (ISO/IEC 19752) |
| Цвят | Черен |
| Тип | Оригинална |
| OEM код | CE285A |
Какво има в кутията
- Тонер касета HP 85A Black LaserJet (CE285A)
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




